Neohodnotené

Nástenná EV nabíjačka GoodWe EV Charger 22 kW

Nástenná EV nabíjačka GoodWe EV Charger s výkonom 22kW.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Na externom sklade
Kód: 701
Značka: GoodWe
959 € / ks 799,17 € bez DPH 959 € / 1 ks
Kategória: Nabíjačky pre automobily
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.5 kg
Výkon EV nabíjačky: 22 kW
Typ EV konektora: IEC Type 2
Položka bola vypredaná…
HCA 31 842
Vhodné pre domácnosť Vhodné pre firmy

Nástenná EV nabíjačku GoodWe EV Charger 22 kW - skvelý spôsob, ako efektívne a spoľahlivo nabíjať váš elektromobil. GoodWe je renomovaná spoločnosť známa svojimi vysoko kvalitnými energetickými riešeniami, a táto nabíjačka nie je výnimkou.

S výkonom až 22 kilowattov (kW) je táto nabíjačka schopná rýchlo a účinne dobíjať váš elektromobil. S jej jednoduchou inštaláciou a používaním vám umožňuje ľahko využívať výhody elektromobility.

GoodWe EV Charger 22 kW je vybavená 6m káblom s konektorom IEC Type2, čo znamená, že je kompatibilná so širokou škálou elektromobilov a hybridných vozidiel. Už sa nemusíte obávať kompatibility - táto nabíjačka je pripravená obslúžiť váš elektromobil.

S elegantným dizajnom a prehľadným dotykovým displejom je ovládanie tejto nabíjačky veľmi jednoduché. Na displeji získate všetky dôležité informácie o stave nabíjania, napätí a spotrebe energie. Budete mať kontrolu nad celým procesom nabíjania vo vašich rukách.

Funkcia inteligentného nabíjania s časovačom vám umožňuje plánovať nabíjanie vášho elektromobilu podľa vášho vlastného harmonogramu. S touto funkcionalitou môžete využívať výhodné tarify s lacnejšou elektrickou energiou v nočných hodinách, čím ušetríte na svojich nákladoch.

GoodWe EV Charger 22 kW je tiež kompatibilná so solárnymi systémami od Goodwe. To znamená, že môžete využiť výrobu solárnej energie a využiť ju na nabíjanie vášho elektromobilu. To nielenže znižuje vašu spotrebu zo siete, ale tiež vám umožňuje byť ekologickejší a nezávislejší od konvenčných zdrojov energie.

Samozrejme, bezpečnosť je našou prioritou. GoodWe EV Charger 22 kW je vybavená rôznymi bezpečnostnými funkciami, vrátane ochrany pred preťažením, skratom a únikom prúdu. Môžete sa cítiť istí, že váš elektromobil je nabíjaný s maximálnou bezpečnosťou.

Táto nástenná EV nabíjačka GoodWe EV Charger 22 kW je skvelou voľbou pre všetkých majiteľov elektromobilov. S jej výkonom, kompatibilitou, inteligentnými funkciami a bezpečnostnými vlastnosťami vám poskytuje spoľahlivé a pohodlné nabíjanie.

Ak chcete prejsť na novú úroveň nabíjania vášho elektromobilu, GoodWe EV Charger 22 kW je tu pre vás.

 

logo3.svg

 

GoodWe, založená v roku 2010, je popredný svetový poskytovateľ inteligentných energetických riešení, ktorého jadrom je výskum a výroba fotovoltaických invertorov a riešení skladovania energie.
Spoločnosť sa teraz môže pochváliť rozsiahlym portfóliom produktov, ktoré ponúkajú komplexné riešenia invertorov v rozsahu od 0,7 kW do 250 kW pre rezidenčné, komerčné a priemyselné aplikácie a aplikácie v úžitkovom meradle, spolu s lítiovými batériami, fotovoltaickými stavebnými materiálmi a inteligentným systémom riadenia energie.


Filozofiou spoločnosti GoodWe ako spoľahlivého a efektívneho poskytovateľa riešení a služieb je vždy vytvárať obojstranne výhodné partnerstvá so zákazníkmi identifikáciou a integráciou najpokročilejších dostupných komponentov a techník a zároveň ponúkaním bezkonkurenčných popredajných služieb.
S globálnou víziou riadenia inteligentnej energetickej budúcnosti sveta sa spoločnosť GoodWe zaviazala stať sa hlavnou hybnou silou globálnej energetickej transformácie a prispieť k udržateľnej budúcnosti.