Neohodnotené

Optimizér Tigo TS4-A-O (700 Wp)

Pomocou optimizéra Tigo TS4-A2F je možné monitorovať a optimalizovať celú inštaláciu na úrovni panelov. Vďaka optimalizácii na úrovni panelov je možné realizovať aj systémy s čiastočným zatienením alebo rôznym usporiadaním panelov. To tiež umožňuje spínať pole panela bez napätia. Máte na výber: buď optimizérom panelov vybavíte iba dotknuté panely, alebo celý systém.

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom (20 ks)
Kód: 101
Značka: Tigo
45 € / ks 37,50 € bez DPH 45 € / 1 ks
Kategória: Fotovoltické panely
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Výkon panela max.: 700 Wp
6070ec9bfc66942693cb66f8 TS4 A O outlined Low Res p 500
Vhodné pre domácnosť Vhodné pre firmy

Optimizér Tigo TS4-A-O (700 Wp) je výkonný a spoľahlivý solárny optimizér navrhnutý na zvýšenie výkonu fotovoltaických panelov. Tento špičkový zariadenie od spoločnosti Tigo Energy je určený pre systémy fotovoltaických panelov s výkonom až 700 Wp.

Hlavné vlastnosti:

  1. Maximálny výkon: Optimizér Tigo TS4-A-O je navrhnutý tak, aby maximalizoval výkon fotovoltaických panelov. S inteligentnou technológiou sledovania Maximum Power Point (MPPT) je schopný optimalizovať výkon každého panela individuálne, čo umožňuje zvýšiť celkový výstup fotovoltaického systému.

  2. Flexibilný dizajn: Tento optimizér je kompatibilný s rôznymi typmi fotovoltaických panelov a môže byť integrovaný do nových alebo existujúcich inštalácií. Jeho univerzálny dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu a prispôsobenie rôznym konfiguráciám solárnych systémov.

  3. Bezpečnostné funkcie: Optimizér Tigo TS4-A-O je vybavený rôznymi bezpečnostnými funkciami, ktoré zaisťujú optimálnu prevádzku a minimalizujú riziko poškodenia fotovoltaických panelov. Medzi tieto funkcie patria monitorovanie teploty, ochrana pred zvýšeným napätím a ochrana proti skratom.

  4. Monitorovanie v reálnom čase: S integrovaným monitorovacím systémom je možné sledovať výkon jednotlivých panelov v reálnom čase. To umožňuje rýchlu diagnostiku a identifikáciu potenciálnych problémov, čo zlepšuje údržbu a výkonnosť fotovoltaického systému.

  5. Spoľahlivosť a dlhá životnosť: Tigo Energy je známy pre svoje spoľahlivé a dlhotrvajúce produkty. Optimizér Tigo TS4-A-O je vyrobený z kvalitných materiálov a je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, čo zabezpečuje dlhú životnosť produktu.

Optimizér Tigo TS4-A-O (700 Wp) je ideálnou voľbou pre každého, kto chce zvýšiť výkon svojho fotovoltaického systému a dosiahnuť optimálny výnos z investície do solárnych panelov. S jeho pokročilými vlastnosťami a spoľahlivosťou je skvelým doplnkom k efektívnemu využitiu slnečnej energie.

 

Technická špecifikácia:

Menovitý výkon: 700 Wp
Pracovné napätie: 16VDC - 80VDC
Maximálny nepretržitý vstupný prúd: 15ADC
Rozsah výstupného výkonu: 0 - 700 Wp
Núdzové vypnutie (v súlade s NEC 2014 690.12): Áno
Zhoda impedancie: Áno
Obmedzenie výstupného napätia: Nie
Maximálne systémové napätie: 1000Vdc / 1500Vdc v závislosti od typu konektorov
Pracovná teplota: -40 až + 85 ° C
Chladenie: konvekcia
Kryt, trieda ochrany: IP -68
Káble: solárne PV1 -F, 1,2 m, 1 000 V alebo 1 500 V
Konektory: MC4

 

Tigo je celosvetovým lídrom v oblasti Flex MLPE (Module Level Power Electronics) s inovatívnymi riešeniami od roku 2007, ktoré zvyšujú produkciu energie, zvyšujú bezpečnosť a znižujú prevádzkové náklady solárnych zariadení. Platforma TS4 spoločnosti Tigo maximalizuje výhody fotovoltických systémov a poskytuje zákazníkom najškálovateľnejšie, najuniverzálnejšie a najspoľahlivejšie dostupné riešenie MLPE. Spoločnosť Tigo bola založená v Silicon Valley v Kalifornii v roku 2007 s cieľom urýchliť prijatie solárnej energie na celom svete. Prečítajte si príbeh spoločnosti od nášho generálneho riaditeľa v nedávnom blogu.Spoločnosť má stále ústredie v Silicon Valley a pobočky a inštalácie po celom svete.

Poslaním spoločnosti Tigo je dodávať inteligentné hardvérové a softvérové riešenia, ktoré zvyšujú bezpečnosť, zvyšujú energetický výnos a znižujú prevádzkové náklady rezidenčných, komerčných a úžitkových solárnych systémov.