Neohodnotené

Wifi Dongle - SolaX 2.0

Wifi router na pripojenie meničov SolaX k domácej internetovej sieti

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom (2 ks)
Kód: 519
Značka: Solax Power
29,90 € –21 % 23,40 € / ks 19,50 € bez DPH 23,40 € / 1 ks
Kategória: Príslušenstvo k meničom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Bez názvu
Akcia
29,90 € –21 %

Pocket WI-FI 2.0 umožňuje dlhodobé sledovanie vášho fotovoltaického systému efektívnym zhromažďovaním informácií na cloudovej webovej stránke, vďaka čomu je váš systém prístupný odkiaľkoľvek.

 

S myšlienkami vytvorenými v roku 2012 sa SolaX Power z roka na rok rozrástla na svetovo uznávanú medzinárodnú spoločnosť s pobočkami vo Veľkej Británii, Holandsku, Nemecku, Austrálii, Japonsku a USA. Tento rast odráža zvýšený dopyt po produktoch obnoviteľnej energie na celom svete. SolaX Power sa snaží byť aj naďalej v popredí revolúcie v oblasti solárnej energie s obrovským záväzkom k výskumu a vývoju, ktorý zaisťuje, že jej produkty zostanú vedúcim riešením na trhu.

SolaX Power predstavuje čistú, udržateľnú budúcnosť poháňanú obnoviteľnou energiou. Posúvaním hraníc s tým, čo je možné v technológii solárnych invertorov, spoločnosť SolaX Power dokázala vyrobiť niektoré z najefektívnejších solárnych invertorov na dnešnom trhu, čo našim zákazníkom umožňuje využívať ešte viac bezplatnej, čistej energie, ktorú máme k dispozícii od slnka.