Neohodnotené

GoodWe WiFi/LAN modul USB - GA10081-69-00P

WiFi a LAN modul k meničom GoodWe v jednom.

Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom (2 ks)
Kód: 654
Značka: GoodWe
84 € / ks 70 € bez DPH 84 € / 1 ks
Kategória: Príslušenstvo k meničom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
  • Údaje sú šifrované, aby sa zaistila bezpečnosť údajov.
  • Podporuje retransmisiu bodu zlomu - automatické odpojenie nefunkčných spojení, opätovné pripojenie a následný prenos, aby sa zabránilo strate dát.
  • Vzdialená aktualizácia – aktualizácia programu meniča bez nutnosti návštevy miesta.
  • Vopred zmontované, otestované a odoslané – nevyžaduje sa žiadna inštalácia na mieste, stabilný výkon.

 

logo3.svg

 

GoodWe, založená v roku 2010, je popredný svetový poskytovateľ inteligentných energetických riešení, ktorého jadrom je výskum a výroba fotovoltaických invertorov a riešení skladovania energie.
Spoločnosť sa teraz môže pochváliť rozsiahlym portfóliom produktov, ktoré ponúkajú komplexné riešenia invertorov v rozsahu od 0,7 kW do 250 kW pre rezidenčné, komerčné a priemyselné aplikácie a aplikácie v úžitkovom meradle, spolu s lítiovými batériami, fotovoltaickými stavebnými materiálmi a inteligentným systémom riadenia energie.


Filozofiou spoločnosti GoodWe ako spoľahlivého a efektívneho poskytovateľa riešení a služieb je vždy vytvárať obojstranne výhodné partnerstvá so zákazníkmi identifikáciou a integráciou najpokročilejších dostupných komponentov a techník a zároveň ponúkaním bezkonkurenčných popredajných služieb.
S globálnou víziou riadenia inteligentnej energetickej budúcnosti sveta sa spoločnosť GoodWe zaviazala stať sa hlavnou hybnou silou globálnej energetickej transformácie a prispieť k udržateľnej budúcnosti.