Neohodnotené

GoodWe EzLogger Pro

GoodWe EzLogger Pro pre sieťové striedače aj hybridné meniče

Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom (1 ks)
Kód: 662
Značka: GoodWe
197,90 € / ks 164,92 € bez DPH 197,90 € / 1 ks
Kategória: Inteligentné regulátory energie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
EzLoggerPro 1 491
Vhodné pre firmy

GoodWe EzLogger Pro zabezpečuje komunikáciu až 60 meničov od spoločnosti GoodWe. Možno vykonávať vizualizáciu spotreby a monitorovanie meničov. Funguje ako s jednofázovými systémami, tak aj s trojfázovými systémami. Systémy nie je možné kombinovať, tzn. na jednej inštalácii nie je možné pripojiť Ez Logger do obvodu jednofázového a trojfázového meniča súčasne. Buď jednofázové alebo trojfázové meniče.

Technické parametre:

  • Režim komunikácie so striedačom: 3x RS485
  • Integracia až 60 sttriedačov
  • Vizualizácia spotreby, monitorovanie
  • IP20
  • Rozmery: 190 × 118 ×37 mm
  • Hmotnosť: 1 kg

 

logo3.svg

 

GoodWe, založená v roku 2010, je popredný svetový poskytovateľ inteligentných energetických riešení, ktorého jadrom je výskum a výroba fotovoltaických invertorov a riešení skladovania energie.
Spoločnosť sa teraz môže pochváliť rozsiahlym portfóliom produktov, ktoré ponúkajú komplexné riešenia invertorov v rozsahu od 0,7 kW do 250 kW pre rezidenčné, komerčné a priemyselné aplikácie a aplikácie v úžitkovom meradle, spolu s lítiovými batériami, fotovoltaickými stavebnými materiálmi a inteligentným systémom riadenia energie.


Filozofiou spoločnosti GoodWe ako spoľahlivého a efektívneho poskytovateľa riešení a služieb je vždy vytvárať obojstranne výhodné partnerstvá so zákazníkmi identifikáciou a integráciou najpokročilejších dostupných komponentov a techník a zároveň ponúkaním bezkonkurenčných popredajných služieb.
S globálnou víziou riadenia inteligentnej energetickej budúcnosti sveta sa spoločnosť GoodWe zaviazala stať sa hlavnou hybnou silou globálnej energetickej transformácie a prispieť k udržateľnej budúcnosti.