Trojfázový menič Huawei SUN-2000-30KTL-M3 30 kW
Trojfázový On-Grid menič Huawei SUN2000-36KTL-M3 s výkonom 30000 W (30 kW).
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Na externom sklade
Kód: 329
Značka: Huawei
Kategória: Meniče napätia
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 45 kg
Výkon meniča: 30 kW
Pripojenie do siete: trojfázové
Účinnosť: 98,7%
Rozmery: 640 x 530 x 270 mm
Max. vstupné napätie: 1 100 V
Spúšťacie napätie: 200 V
Menovité vstupné napätie: 600 V
Max. vstupný prúd na MPPT: 26 A
Max. skratový prúd: 40 A
Počet DC vstupov: 4
Max. výstupný prúd: 47,9 A
Položka bola vypredaná…
Vhodné pre firmy
Huawei SUN2000-30KTL-M3 je výkonný menič, ktorý plní nenahraditeľnú úlohu vo FV systéme: Premieňa jednosmerný prúd na striedavý. So svojou vysokou účinnosťou je to správne riešenie pre náročných prevádzkovateľov systémov. Za rozmermi 640 x 530 x 270 mm ponúka menič Huawei SUN2000-30KTL-M3 množstvo najmodernejších technických fines. Hmotnosť je 43 kg - vrátane montážnej dosky. Rovnako ako u všetkých produktov Huawei Solar je inštalácia jednoduchá a uvedenie do prevádzky je možné pomocou aplikácie FusionSolar dokončiť v priebehu niekoľkých minút. Komunikácia RS485 je poskytovaná na výmenu údajov so Smart Logger a Smart Power Meter.
Veľkou výhodou Huawei SUN2000-30KTL-M3 je továrensky dodávaná prepäťová ochrana (typ 2 pre AC a DC), ako aj štyri nezávislé MPP sledovače sú inovatívne detaily. Modul navyše funguje príjemne ticho, pretože chladenie prebieha bez ventilátora pasívnym chladením. Maximálny výkon meniča Huawei SUN2000-30KTL-M3 je 33 000 wattov. Rozsah prevádzkového napätia MPPT je od 200 V do 1 000 voltov. S maximálnou účinnosťou 98,7 % a európskou účinnosťou 98,4 % dosahuje vysokú účinnosť.
Výhody
  • Nízka hmotnosť umožňujúca jednoduchú inštaláciu zariadenia
  • Integrovaná ochrana pred bleskom pre AC aj DC
  • Tichá prevádzka zabezpečená pasívnym chladením
  • Ochrana IP66
Technické parametre
  • Hmotnosť: 43 kg
  • Rozmery: 640 x 530 x 270 mm
  • Oďolnosť: IP66
  • Vlhkosť: 0 - 100%
  • Prevádzková teplota: -25 °C až +60 °C
  • Chladenie: Pasívne
  • Displej: LED indikátory; Integrovaná aplikácia WLAN + FusionSolar
Link na stiahnutie aplikácie FusionSolar.
Vstup
  • Účinnosť: 98.7%
  • Rozsah prevádzkového napätia: 200 V ~ 1000 V
  • Spúšťacie napätie: 200 V
  • Max. skratový prúd: 40 A
  • MPP sledovače: 4
Výstup
  • Menovitý výstupný výkon: 30,000 W
  • Max. výstupný prúd: 47.9 A