Trojfázový hybridný menič Huawei SUN-2000-4KTL-M1
Trojfázový hybridný menič Huawei SUN2000-4KTL-M1 s výkonom 4000 W (4 kW).
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Na externom sklade
Kód: 424
Značka: Huawei
Kategória: Hybridné meniče napätia
Záruka: 10 rokov
Hmotnosť: 19 kg
Výkon meniča: 4 kW
Pripojenie do siete: trojfázové
Účinnosť: 98,3%
Rozmery: 525 x 470 x 146,5 mm
Odporúčaný max. FV výkon: 6 000 Wp
Max. vstupné napätie: 1 100 V
Spúšťacie napätie: 200 V
Menovité vstupné napätie: 600 V
Max. vstupný prúd na MPPT: 11 A
Max. skratový prúd: 15 A
Počet DC vstupov: 2
Max. výstupný prúd: 6,8 A
Max. výstupný výkon batérie: 4,4 kW
Menovité napätie batérie: 600 V
Typ batérie: Lithium-železo fosfát (LiFePO4)
Položka bola vypredaná…
Vhodné pre domácnosť
Menič Huawei SUN-2000-4KTL-M1 premieňa jednosmerný prúd na striedavý a vďaka vysokej účinnosti s toho užívatelia profitujú. Rozmery meniča Huawei SUN-2000-4KTL-M1 sú 525 x 470 x 146.5 mm. S hmotnosťou 17 kg ho zvládne nainštalovať aj jedna osoba. Menič Huawei SUN-2000-4KTL-M1 má pripojenie na batériu a podporuje komunikáciu RS485 pre pripojenie k Smartmetru. Pripojenie batérie je možné vykonať buď priamo pri prvotnej inštalácii alebo neskôr, vďaka pripojeniu cez Plug&Play, je námaha extrémne nízka. S pomocou aplikácie FusionSolar je uvedenie do prevádzky bez problémov v priebehu niekoľkých minút.
Výhody
  • Nízka hmotnosť umožňujúca jednoduchú inštaláciu zariadenia
  • Integrovaná ochrana pred bleskom pre AC aj DC
  • Tichá prevádzka zabezpečená pasívnym chladením
  • Ochrana IP65
  • Hybrid - Ready
Kompatibilné batérie
  • Huawei LUNA2000
  • LG Chem RESU 7H SEG
  • LG Chem RESU 10H SEG
Technické parametre
  • Hmotnosť: 17.0 kg
  • Oďolnosť: IP65
  • Vlhkosť: 0 - 100%
  • Prevádzková teplota: -25 °C až +60 °C
  • Chladenie: Pasívne
  • Displej: LED indikátory; Integrovaná aplikácia WLAN + FusionSolar
Link na stiahnutie aplikácie FusionSolar.
Vstup
  • Účinnosť: 98.3 %
  • Rozsah prevádzkového napätia: 140 V ~ 980 V
  • Spúšťacie napätie: 200 V
  • Max. skratový prúd: 15 A
  • MPP sledovače: 2
Výstup
  • Menovitý výstupný výkon: 4,000 W
  • Max. výstupný prúd: 6.8 A