Neohodnotené

Solax X3-EPS Box

X3-EPS Box sa pripája medzi On-grid pripojením a pripojením mimo siete v prípade výpadku prúdu.

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom (1 ks)
Kód: 645
Značka: Solax Power
519,90 € –5 % 491,90 € / ks 409,92 € bez DPH 491,90 € / 1 ks
Kategória: Inteligentné regulátory energie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.5 kg
111244 solax x3 eps box
Akcia Vhodné pre firmy
519,90 € –5 %

Solax X3-EPS Box box funguje s invertormi Solax Hybrid X3-D-E. Výstup Solax Hybrid AC GRID spolupracuje s elektrickou sieťou. Výstup EPS pracuje pri absencii elektrickej siete, t.j. počas výpadku prúdu. K dispozícii máte 2 vstupy pre 2 výstupy a 1 výstup pre paralelné pripojenie k domácej sieti.

 

S myšlienkami vytvorenými v roku 2012 sa SolaX Power z roka na rok rozrástla na svetovo uznávanú medzinárodnú spoločnosť s pobočkami vo Veľkej Británii, Holandsku, Nemecku, Austrálii, Japonsku a USA. Tento rast odráža zvýšený dopyt po produktoch obnoviteľnej energie na celom svete. SolaX Power sa snaží byť aj naďalej v popredí revolúcie v oblasti solárnej energie s obrovským záväzkom k výskumu a vývoju, ktorý zaisťuje, že jej produkty zostanú vedúcim riešením na trhu.

SolaX Power predstavuje čistú, udržateľnú budúcnosť poháňanú obnoviteľnou energiou. Posúvaním hraníc s tým, čo je možné v technológii solárnych invertorov, spoločnosť SolaX Power dokázala vyrobiť niektoré z najefektívnejších solárnych invertorov na dnešnom trhu, čo našim zákazníkom umožňuje využívať ešte viac bezplatnej, čistej energie, ktorú máme k dispozícii od slnka.