Neohodnotené

Stäubli DC Konektor MC4 - pár

Konektor MC4 - 1x samica  , 1x samec pre pripojenie fotovoltaických panelov.

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom (44 ks)
Kód: 138
Značka: Stäubli
4,90 € –28 % 3,49 € / ks 2,91 € bez DPH 3,49 € / 1 ks
Kategória: DC konektory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Priemer koncovky: 4 mm
Prierez vodiča: 4-6 mm2
ezgif.com webp to jpg (1) removebg preview
4,90 € –28 %

Original MC4 je popredným svetovým FV konektorom navrhnutým a skonštruovaným našimi internými odborníkmi pred viac ako 20 rokmi. Ako najinštalovanejší FV konektor na svete, MC4 naďalej stanovuje nové priemyselné štandardy vďaka našej snahe o dokonalosť a inovácie.

 

Konektory Stäubli sú vyrobené so švajčiarskou presnosťou a ponúkajú optimálnu účinnosť a dlhodobý výkon pre malé až veľké fotovoltaické systémy. Pri výbere konektorov verte originálu, aby ste si boli istí, že vaše operácie budú bezpečné a budú fungovať udržateľne po celé desaťročia.

 

Dôležité vedieť

 • Vynájdený inžiniermi Stäubli vo Švajčiarsku
 • Vyrobené v súlade s európskou zhodou
 • MC4 je chránená ochranná známka spoločnosti Stäubli

 

Minimalizujte riziko. Maximalizujte návratnosť.

Výberom vysokokvalitného FV konektora MC4 od Stäubli pre vaše FV projekty vytvárate solídny základ pre úspech a zároveň minimalizujete riziká a zaisťujete efektivitu a ziskovosť.

Neustále nízky prechodový odpor FV konektorov je kľúčom k efektívnej prevádzke a bezpečnému prívodu energie. Zvýšenie prechodového odporu, napr. g. v dôsledku nedostatočných materiálových charakteristík môže oslabiť účinnosť celého FV systému.

 

Pokročilá kontaktná technológia


Jadrom PV konektorov Stäubli je inovatívna kontaktná technológia MULTILAM. Tento jedinečný princíp kontaktu vyniká vďaka viacerým kontaktným bodom, ktoré zlepšujú kvalitu spojenia a prenos energie vďaka konštantnému tlaku pružiny a jedinečnému dizajnu. Výsledkom je neustále nízky prechodový odpor, ktorý zaisťuje bezpečnú prevádzku s dlhou životnosťou a výrazne znižuje prestoje a servisné náklady.

Táto rozlišovacia kontaktná technológia minimalizuje riziká straty energie, prestojov, hotspotov alebo dokonca požiaru, ktorý by mohol viesť k enormným nákladom na rekonštrukciu. Originálne FV konektory Stäubli z portfólia konektorov MC4 sú veľmi stabilné z hľadiska teploty a nevykazujú žiadnu akumuláciu tepla.

Parametre koncoviek:

 • Prierez vodiča: 4-6 mm2
 • Priemer koncovky: 4mm
 • Vonkajší priemer plášťa kábla: 5,5-9 mm
 • Stupeň ochrany: IP67 (v prípade zapojených koncoviek)
 • Teplotný rozsah: -40°C to +85°C
 • Trieda ochrany: II
 • Menovitý prúd: 17A (1,5 mm2), 22A (2,5 mm2, 14AWG), 30A (4 mm2, 6mm2, 12AWG)
 • Systémové napätie: max. 1000 V (IEC / CEI) / 600 V (UL)

 

Stäubli je globálny poskytovateľ priemyselných a mechatronických riešení so štyrmi špecializovanými divíziami: Elektrické konektory, Fluidné konektory, Robotika a Textil, ktoré slúžia zákazníkom, ktorí chcú zvýšiť svoju produktivitu v mnohých priemyselných odvetviach. Sme medzinárodná skupina, ktorá v súčasnosti pôsobí v 29 krajinách so zástupcami v 50 krajinách na štyroch kontinentoch. Naša celosvetová pracovná sila 5 700 ľudí zdieľa záväzok k partnerstvu so zákazníkmi v takmer každom odvetví s cieľom poskytovať komplexné riešenia s dlhodobou podporou. Pôvodne založená v roku 1892 ako malá dielňa v Horgen/Zurich, Švajčiarsko, dnes je Stäubli medzinárodná skupina so sídlom v Pfäffikon, Švajčiarsko.