Neohodnotené

Nástenná EV nabíjačka SOLAX X3-EVC22K (PXH)

Nástenná EV nabíjačka SOLAX X3-EVC22K (PXH) s výkonom 22kW.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Na externom sklade
Kód: 699
Značka: Solax Power
930 € / ks 775 € bez DPH 930 € / 1 ks
Kategória: Nabíjačky pre automobily
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10.5 kg
Výkon EV nabíjačky: 22 kW
Typ EV konektora: Type P(Nabíjací kábel s konektorom) / Type S (Zásuvka)
Položka bola vypredaná…
EV CHARGER FRONT fotor bg remover 20230707145154
Vhodné pre domácnosť Vhodné pre firmy

SOLAX X3-EVC22K (PXH) je pokročilá nástenná EV nabíjačka s výkonom 22 kilowattov (kW), určená pre rýchle a efektívne nabíjanie elektromobilov. Táto nabíjačka je ideálna pre domáce použitie, komerčné prostredie, ako aj verejné nabíjacie stanice.

Táto nabíjačka je vybavená modernými funkciami, ktoré zabezpečujú bezpečné a spoľahlivé nabíjanie vozidla. Patrí sem ochrana pred preťažením, skratom, prepäťovým ochranou a ochrana pred únikom prúdu. Tieto bezpečnostné funkcie zaručujú bezpečnú prevádzku nabíjačky a chránia elektromobil aj počas nabíjania.

SOLAX X3-EVC22K (PXH) je navrhnutá s dôrazom na jednoduchú inštaláciu a použitie. Je vybavená dotykovým displejom s prehľadným a intuitívnym rozhraním, ktoré umožňuje jednoduché ovládanie a monitorovanie nabíjacieho procesu. Používatelia majú možnosť nastaviť rôzne nabíjacie režimy a sledovať aktuálny stav nabíjania.

Táto nabíjačka je kompatibilná s rôznymi typmi elektromobilov a podporuje štandardné nabíjacie protokoly, ako je napríklad SAE J1772 alebo IEC 62196. To znamená, že je možné ju použiť s väčšinou elektromobilov dostupných na trhu.

Okrem toho nabíjačka SOLAX X3-EVC22K (PXH) ponúka možnosť pripojenia k internetu, čo umožňuje vzdialené monitorovanie a riadenie nabíjacieho procesu pomocou mobilnej aplikácie alebo online portálu. Táto funkcia umožňuje používateľom sledovať stav nabíjania, nastaviť časovač pre plánované nabíjanie a získať informácie o spotrebe energie.

Celkovo povedané, SOLAX X3-EVC22K (PXH) je spoľahlivá a výkonná nástenná EV nabíjačka, ktorá ponúka rýchle a bezpečné nabíjanie elektromobilov. S jej pokročilými funkciami a možnosťou pripojenia k internetu je ideálnou voľbou pre domáce použitie aj komerčné prostredie.

 

 

S myšlienkami vytvorenými v roku 2012 sa SolaX Power z roka na rok rozrástla na svetovo uznávanú medzinárodnú spoločnosť s pobočkami vo Veľkej Británii, Holandsku, Nemecku, Austrálii, Japonsku a USA. Tento rast odráža zvýšený dopyt po produktoch obnoviteľnej energie na celom svete. SolaX Power sa snaží byť aj naďalej v popredí revolúcie v oblasti solárnej energie s obrovským záväzkom k výskumu a vývoju, ktorý zaisťuje, že jej produkty zostanú vedúcim riešením na trhu.

SolaX Power predstavuje čistú, udržateľnú budúcnosť poháňanú obnoviteľnou energiou. Posúvaním hraníc s tým, čo je možné v technológii solárnych invertorov, spoločnosť SolaX Power dokázala vyrobiť niektoré z najefektívnejších solárnych invertorov na dnešnom trhu, čo našim zákazníkom umožňuje využívať ešte viac bezplatnej, čistej energie, ktorú máme k dispozícii od slnka.