Neohodnotené

Huawei Backup Box-B1 pre trojfázové meniče

Záložný box od Huawei poskytuje automatickú detekciu a poskytuje spoľahlivé záložné napájanie.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Na externom sklade
Kód: 463
Značka: Huawei
1 139 € / ks 949,17 € bez DPH 1 139 € / 1 ks
Kategória: Skladovanie energie
Záruka: 10 rokov
Hmotnosť: 13 kg
Rozmery: 400 x 350 x 130 mm
Odolnosť: IP65
Kompatibilné s meničmi: SUN2000-( 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 )KTL-M1
Položka bola vypredaná…

Záložný box Huawei Backup Box-B1 pre trojfázovú domácu sieť zaisťuje zásobovanie vašej siete aj v prípade výpadku prúdu. V kombinácii so sériou meničov Huawei M1 umožňuje Backup Box núdzovú prevádzku napájania v prípade výpadku siete. Inštalácia a prevádzka Backup Boxu pre solárne systémy je veľmi jednoduchá. Zariadenie podporuje komunikáciu s meničom jednoducho pomocou digitálneho vstupu.

Inštalácia na mieste je jednoduchá a bezpečná. Zariadenie je na mieste chránené proti poveternostným vplyvom a vplyvom prostredia podľa IP65. Môže byť prevádzkovaný v rozsahu od -20°C do +45°C - teda takmer v akomkoľvek zariadení. Rozmery 400 x 350 x 130 mm sú kompaktné, takže nevznikajú žiadne priestorové problémy. Celé zariadenie váži 11 kg. Jednofázový výstupný výkon variantu B0 je 3 300 VA.

V prípade výpadku distribučnej siete sa menič automatický prepne do stavu tzv. ostrovného režimu (off-grid) a dodáva energiu pre napájanie spotrebičov v záložnom režime.

 

Vlastnosti

  • Záložný box od Huawei poskytuje automatickú detekciu a poskytuje spoľahlivé záložné napájanie
  • Záložný box sa používa v rezidenčnom strešnom FV systéme na ovládanie On-Grid alebo Off-Grid
  • Pri výpadku siete sa menič prepne do stavu Off-Grid a napája cez Off-Grid sieť v záložnom režime
  • Keď sa sieť obnoví, menič sa prepne späť do stavu viazaného na sieť
  • Box je kompatibilný s nasledujúcimi invertormi Huawei: SUN2000-3/4/5/6/8/10KTL-M1

 

Technické parametre

  • Kompatibilný menič: SUN2000-( 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 )KTL-M1
  • Rozmery: 400 x 350 x 130 mm
  • Hmotnosť: 11 kg
  • Odolnosť: IP 65

Inštalačné video Backup Box B1

Huawei wordmark.svg

 

Spoločnosť Huawei bola založená v roku 1987 a je popredným svetovým poskytovateľom infraštruktúry informačných a komunikačných technológií (ICT) a inteligentných zariadení. Zaviazali sme sa prinášať digitálne technológie každému človeku, domácnosti a organizácii pre plne prepojený a inteligentný svet. Máme približne 197 000 zamestnancov a pôsobíme vo viac ako 170 krajinách a regiónoch, kde slúžime viac ako trom miliardám ľudí na celom svete.
Poslaním spoločnosti Huawei je priniesť digitálne technológie každému človeku, domácnosti a organizácii a vytvoriť tak plne prepojený a inteligentný svet. Za týmto účelom budeme: podporovať všadeprítomnú konektivitu a podporovať rovnaký prístup k sieťam, aby sme položili základy inteligentného sveta; poskytovať maximálny výpočtový výkon na poskytovanie všadeprítomného cloudu a inteligencie; vybudovať výkonné digitálne platformy, ktoré pomôžu všetkým odvetviam a organizáciám stať sa agilnejšími, efektívnejšími a dynamickejšími; predefinuje používateľskú skúsenosť pomocou AI a ponúka spotrebiteľom prispôsobenejšie a inteligentnejšie zážitky vo všetkých scenároch vrátane domova, cestovania, kancelárie, zábavy a fitness a zdravia.